Izvješće sa 7. sjednice Školskog odbora

Srednja škola Bartula Kašića Pag

14. rujna 2015. godine

Izvješće sa 7./2015. sjednice Školskog odbora

održane 11. rujna 2015. god.

Dnevni red:

1.      Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnika informatike.

2.      Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnika osnova turizma.

3.      Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice poslovne psihologije s komunikacijom.

4.      Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice etike.

5.      Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice talijanskog jezika – zamjena zbog bolovanja.

6.      Prethodna suglasnost o zamjeni mjesta rada zbog udaljenosti mjesta rada od mjesta stanovanja.

Predloženi dnevni red jednoglasno je prihvaćen.

Prije prve točke dnevnog reda jednoglasno je prihvaćen zapisnik sa 6./2015. sjednice Školskog odbora.

AD 1. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa: Šimom Gligora, na radno mjesto nastavnika informatike.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Šimom Gligora.

AD 2. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa: Ivom Milinom, na radno mjesto nastavnika osnova turizma.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Ivom Milinom.

AD 3. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa: Dariom Kevrić, na radno mjesto nastavnice poslovne psihologije i komunikacije.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Dariom Kevrić.

AD 4. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa: Marijom Pećirko, na radno mjesto nastavnice etike.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Marijom Pećirko.

AD 5. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme zbog zamjene za bolovanje, ali ne dulje od 60 dana sa: Kristinom Donadić, na radno mjesto nastavnice talijanskog jezika.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme zbog zamjene zaposlenice na bolovanju, ali ne dulje od 60 dana sa Kristinom Donadić.

AD 6.  Ravnateljica je zatražila suglasnost za potpisivanje sporazuma školskih ustanova o zamjeni mjesta rada Majde Milić sa Dariom Paro zbog udaljenosti mjesta rada od mjesta stanovanja.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se suglasnost za potpisivanje sporazuma školskih ustanova o zamjeni mjesta rada zbog udaljenosti mjesta rada od mjesta stanovanja.

Predsjednik Školskog odbora

objavio: Marija Pećirko   datum: 15. 9. 2015.