Izvješće s 11./2017. sjednice Školskog odbora

Srednja škola Bartula Kašića Pag

31. listopada 2017. godine

Izvješće sa 11./2017. sjednice Školskog odbora

održane 31. listopada 2017. god.

Dnevni red:

1. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice  gospodarske matematike, na neodređeno radno vrijeme – povećanje broja sati,
  2. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice biologije s

higijenom i ekologijom i poznavanje robe i prehrane, na neodređeno radno vrijeme – povećanje broja sati,

1. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme nastavnice osnova turizma i organizacije rada ugostiteljskih poduzeća, na neodređeno radno vrijeme,
  2. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnika sociologije i politike i gospodarstva, na neodređeno i određeno radno vrijeme,
  3. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme nastavnice psihologije – zamjena zbog bolovanja,
  4. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnika etike, na određeno radno vrijeme do 31. kolovoza 2018. g. – povećanje broja sati,
  5. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme nastavnice hrvatskog jezika i školske knjižničarke, na određeno radno vrijeme,
  6. Izmjene i dopune školskog kurikuluma za školsku godinu 2017./2018.

Predloženi dnevni red jednoglasno je prihvaćen.

Prije prve točke dnevnog reda jednoglasno je prihvaćen zapisnik sa 10./2017. sjednice Školskog odbora.

AD 1. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme -  povećanje broja sati sa:

Božicom Oštarić Veršić, na radno mjesto nastavnice gospodarske matematike;

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme, sa Božicom Oštarić Veršić.

AD 2. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme - povećanje broja sati sa:

Ivanom Holubec Škunca, na radno mjesto nastavnice nastavnih predmeta biologija s

higijenom i ekologijom i poznavanje robe i prehrane.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme sa Ivanom Holubec Škunca.

AD 3. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme sa:

Ivanom Škunca, na radno mjesto nastavnice nastavnih predmeta osnove turizma i organizacija rada ugostiteljskih poduzeća.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme sa Ivanom Škunca.

AD 4. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno i određeno vrijeme sa:

Danijelom Gavranovićem, na radno mjesto nastavnika sociologije i politike i gospodarstva.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno i određeno radno vrijeme sa Danijelom Gavranovićem.

AD 5. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, zamjena zbog bolovanja, sa:

Irenom Knežević, na radno mjesto nastavnice psihologije.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme sa Irenom Knežević.

AD 6.  Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, zbog povećanje broja sati sa:

Antom Kneževićem, na radno mjesto nastavnika etike.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme sa Antom Kneževićem.

AD 7.  Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme sa:

Andreom Lončarić, na radno mjesto nastavnice hrvatskog jezika i školske knjižničarke.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme sa Andreom Lončarić.

AD 8. Osnivanjem učeničke zadruge „Slani škoj“ potrebno je njen program uvrstiti u kurikulum za školsku godinu 2017./2018.

Zaključak: jednoglasno se donose izmjene i dopune školskog kurikuluma za školsku godinu 2107./2018. na način da se isti nadopunjuje sa programom učeničke zadruge „Slani škoj“.

Predsjednica Školskog odbora

objavio: Andrea Lončarić   datum: 20. 11. 2017.