Obavijest za učenike završnog razreda strukovne kvalifikacije konobar/kuhar

Prijava završnog rada za učenike završnog razreda strukovne kvalifikacije konobar/kuhar

Poštovani učenici, budući da je rok za prijavu obrane u ljetnom roku, prema Pravilniku o izradbi obrani završnog rada, čl. 18. , st. 1., do 1. travnja tekuće godine, a sukladno važećem naputku Stožera civilne zaštite RH, za prijavu završnog ispita nije potrebno dolaziti u školu, već će se prijava izvršiti na sljedeći način:

• Završni rad dužni su prijaviti svi učenici završnog razreda strukovne kvalifikacije konobar i kuhar
  • Završni rad se prijavljuje do 31. 3. 2020. godine
  • Učenici će ispuniti obrazac prijave koji se nalazi u prilogu
  • Ispunjeni obrazac prijave učenici će poslati na službenu mail adresu škole ured@ss-bkasica-pag.skole.hr sa svoje školske mail adrese (zadnji dan za slanje je utorak, 31. ožujka 2020. godine)
  • Obrazac je potrebno najprije otvoriti, spremiti na svoje računalo, popuniti svojim podacima, ponovno spremiti promjene te tek onda poslati na mail adresu škole
  • Klasu, urbroj i matični broj NE UPISUJETE. Obrani pristupate u LJETNOM roku, PRVI put.
  • Crtu za potpis ostavite praznu (potpisat ćete obrazac kad se vratite u školu)
  • Čim zaprimimo obrazac, na mail s kojeg ste ga poslali dobit ćete potvrdu o tome. Dakle, ako potvrdu ne dobijete, nismo ništa zaprimili.
  • Ne dolazite zbog ovoga u školu, kako ne bismo kršili naputke Stožera civilne zaštite.

Prijavnica_za_obranu_završnog_rada.docx

objavio: Marija Pećirko   datum: 25. 3. 2020.