Obavijest o organizaciji nastave od 30. studenog do 6. prosinca 2020.

Obavještavaju se svi učenici, njihovi roditelji i nastavnici kako su, sukladno odluci Stožera civilne zaštite grada Paga, produljene mjere kojima je propisano da se nastava održava prema modelu C, odnosno na daljinu.

Svi učenici dužni su pratiti nastavu u svojim virtualnim učionicama na MC Teamsu. Nastava se održava u realnom vremenu u kojem se održava u školi. Učenici su dužni biti prisutni u predmetnom kanalu za vrijeme nastavnog sata, a roditelje pozivam da im osiguraju miran kutak za kvalitetno praćenje nastave. Ovo su izazovna vremena i važno je da učenici izvršavaju svoje obveze, koliko god to okolnosti dopuštaju. Svaki izostanak roditelji su dužni opravdati razredniku na uobičajene načine.

Mole se roditelji da odmah jave razredniku ukoliko dijete dobije simptome korona virusa/ili pozitivan nalaz testa na koronu, odnosno ako dijete bude kontakt pozitivne osobe. Ti su podaci školi dragocjeni radi pravovremene procjene epidemiološke situacije.

Dragi učenici, molim vas da se u ovim izazovnim vremenima ponašate odgovorno, poštujući važeće epidemiološke propise, kako bismo što prije doveli pod kontrolu lokalnu epidemiološku situaciju i vratili se na redovnu nastavu.

Ostanite zdravi i odgovorni,

ravnateljica Marija Pećirko

objavio: Marija Pećirko   datum: 27. 11. 2020.