Izvješće s 4. sjednice Školskog odbora 2016.

Srednja škola Bartula Kašića Pag

16. rujna 2016. godine

Izvješće sa 4./2016. sjednice Školskog odbora

održane 14. rujna 2016. god.

Dnevni red:

1. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnika nastavnih predmeta

Marketing u turizmu, Osnove turizma, Organizacija poslovanja ugostiteljskih

poduzeća i Turistička geografija;

1. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnika nastavnog predmeta Etika;
  2. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice nastavnog predmeta Politika i gospodarstvo;
  3. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice nastavnog predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura – povećanje broja sati;
  4. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnika nastavnog predmeta Računalstvo – povećanje broja sati;
  5. Prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa nastavnice nastavnog predmeta Poznavanje robe i prehrana – povećanje broja sati.

Predloženi dnevni red jednoglasno je prihvaćen.

Prije prve točke dnevnog reda jednoglasno je prihvaćen zapisnik sa 3./2016. sjednice Školskog odbora.

AD 1. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa:

Danijelom Gavranovićem, na radno mjesto nastavnika nastavnih predmeta Marketing u turizmu, Osnove turizma, Organizacija poslovanja ugostiteljskih poduzeća i Turistička geografija;

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Danijelom Gavranovićem.

AD 2. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa:

Antom Kneževićem, na radno mjesto nastavnika nastavnog predmeta Etika.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Antom Kneževićem.

AD 3. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa:

Marijom Pećirko, na radno mjesto nastavnice nastavnog predmeta Politika i gospodarstvo.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Marijom Pećirko.

AD 4. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, zbog povećanje broja sati, ali ne dulje od 60 dana sa:

Marijom Badurina, na radno mjesto nastavnice nastavnog predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Marijom Badurina.

AD 5. Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, zbog povećanje broja sati, ali ne dulje od 60 dana sa:

Šimom Gligora, na radno mjesto nastavnika nastavnog predmeta Računalstvo.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Šimom Gligora.

AD 6.  Ravnateljica je zatražila prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, zbog povećanje broja sati, ali ne dulje od 60 dana sa:

Ivanom Holubec Škunca, na radno mjesto nastavnice nastavnog predmeta Poznavanje robe i prehrana.

Školski odbor jednoglasno je prihvatio prijedlog ravnateljice.

Zaključak: Daje se prethodna suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, ali ne dulje od 60 dana sa Ivanom Holubec Škunca.

Predsjednik Školskog odbora

objavio: Marija Pećirko   datum: 19. 9. 2016.